Випробування оновленим «Київ-Баскетом»: анонс матчу Суперліги

Наша команда завершить «бабл» матчем проти господарів «баблу».

Кияни і волиняни по-різному провели попередні поєдинки. Передусім, за результатом. На жаль, на користь суперника і статистика очних протистоянь.

«Київ-Баскет» після зняття «Будівельника» підсилився Буренком, Кошеватським, Зайцевим і, звісно, наставником Забірченком. Як мінімум, за результатами гра киян покращилася: жовто-чорні вирівняли баланс перемог-поразок і у сьогоднішньому матчі можуть покращити і ситуацію в турнірній таблиці.

Відзначаємо напрочуд сильну та впевнену гру столичної команди у протистоянні з потужними «Черкаськими Мавпами»: ставка Забірченка на «смолбол» з провалюванням у трьохсекундну зону та швидкий баскетбол спрацювала. Легіонер «Київ-Баскета» Байнум і взагалі продемонстрував рекорд результативності у цьому сезоні.

Після двох поспіль перемог у попередньому баблі наша команда, на жаль, двічі поступилася. Втім волиняни демонстрували достатньо конкурентну гру і бажання перемогти. Після матчу з «БІПОю» капітан команди Коцько скаржився на реалізацію кидків, в тому числі і трьохочокових. «Нам є що показувати і доказувати», – резюмував він.

Головний тренер команди Дмитро Чайковський відзначив, що в грі з «БІПОю»  його підопічні часто приймали не найкращі рішення в атаці та захисті, вкотре були проблеми з підбираннями. Без сумніву, «Київ-Баскет» доволі грізний і непростий суперник, втім і з цією командою можна грати і перемагати. Все у руках наших хлопців.

Що: Суперліга Favbet

Де: ПС «Венетто», Київ

Коли: 19 грудня, 18:00

Трансляція: Ютуб, Суспільне Спорт

Рекомендовано

Догори