Випробування лідером: анонс матчу проти «Дніпра»

Наша команда спробує нав’язати боротьбу лідеру Суперліги Favbet.

У минулому сезоні «Старий Луцьк-Університет» та «Дніпро» вперше зустрілися у рамках найвищого дивізіону. Створити невеличку сенсацію у тих поєдинках лучанам так і не вдалося, втім в одному з матчів команда Володимира Журжія була досить близько до позитивного результату.

На старті цього сезону дніпряни є беззаперечними лідерами чемпіонату, здобувши перемоги у всіх 5 матчах. Команда Володимира Коваля виглядає найбільш цілісно та збалансовано. Зрештою, в стартових турах «Дніпро» перемагав саме команди з когорти потенційних претендентів на медалі. І перемагав заслужено.

Перед стартом чемпіонату синьо-білі посилилася точково, втім Дубоненко та Горобченко досить швидко і добре влилися в колектив. Захисник вже став одним з лідерів чемпіонату за асистами. На старті сезону потужно виглядає і капітан дніпрян Тимофєєнко. При тому, що він пропустив частину підготовки через травму.

«Старий Луцьк-Університет» вчора здобув свою другу перемогу у чемпіонаті, здолавши «Кривбас». При цьому, команда провели потужних три чверті, а от в останній набрала всього 6 очок. Головний тренер Володимир Журжій акцентував на цьому увагу на післяматчевій пресконференції. Як би там не було, а «Дніпро» точно не пробачить розконцентрації.

Щодо персоналій, то на старті чемпіонату варто виділити тріо Мусієнко-Коровяков-Прозапас. Команда Володимира Журжія намагається грати в агресивний баскетбол, постійно нав’язуючи супернику пресинг. Цілком ймовірно, що зважаючи на наяність широкої ротації і того аспекту що суперник гратиме третій матч поспіль, у цьому поєдинку лучани не відступлять від цього плану.

Що: Суперліга Favbet

Де: м. Київ, ПС «Венетто»

Коли: 19 жовтня, 15:00

Трансляція: Ютуб, ХСпорт

 

Рекомендовано

Догори