Випробування чемпіоном: анонс матчу проти «Будівельника»

Випробування чемпіоном: анонс матчу проти «Будівельника»

Наша команда зіграє останній матч столичного баблу.

«Будівельник» та «Старий Луцьк-Університет» підходять до звітного матчу з кардинально різним настроєм. Підопічні Дмитра Забірченка достроково оформили чемпіонство, а лучан переслідує серія невдач.

Перед грою проти волинян столична команда зіграла з «Прикарпаттям-Говерлою». Незважаючи на відсутність турнірної мотивації, кияни зуміли без особливих проблем перемогти підопічних Євгена Мурзіна, здобувши двадцять шосту перемогу в сезоні.

Відсутність турнірних завдань дозволить команді Забірченка дати більше ігрових хвилин молодим Кабанову, Хижняку, Сафонову та Зайцеву. Для цих хлопців будь-який матч – нагода довести наставнику та одноклубникам свою профпридатність. Та й професіонали рівня Конєва, Кольченка, Сандула і КО – точно не ті хлопці, які вийдуть на майданчик заради годиться.

«Старий Луцьк-Університет» намагатиметься створити сенсацію у матчі проти чемпіона. Наша команда ситуативно непогано виглядала проти «Дніпра». Протягом гри лучани достатньою непогано реалізовували дальні спроби, подекуди вдавалися і домашні заготовки, але для перемоги цього було замало.

Для звитяги над командою рівня «Будівельника» треба демонструвати свою кращу гру в сезоні. Чи є для цього ресурси у лучан, зважаючи на всі обставини, стане відомо лише під час поєдинку. Ще одне питання – стан здоров’я низки гравців на чолі з Рудаковим, якому добряче дісталося від Тимофєєнка. Як би там не було, але втрачати волинянам немає чого: потрібно битися за престиж та вірити у власні сили.

Що: Суперліга

Коли: 18 березня, о 17:00

Де: Київ, GymMaxxArena

Трансляція: Ютуб ФБУ

Рекомендовано

Догори
Підтримати