Впевнено і закономірно: «Старий Луцьк-Університет» вдруге обіграв «БІПу»

Команда Володимира Журжія везе з Одеси дві перемоги.

На початку матчу команди обмінювалися влучними атаками. Мінімальною перевагою володіли господарі, однак гостям вдалося вийти вперед. Після двох «трьох» Коцька і влучання Глушка тренери одеситів взяли тайм-аут. В господарів вдало в гру увійшов Загреба, а у лучан традиційно багато влучав Унгурян. Чверть завершилася з рахунком 22-25.

На старті другої чверті нашій команді вдалося збільшити свою перевагу в рахунку. 7 очок лучанам приніс Унгурян. Перевага гостей перевалила за 10 очок, однак досвідчені одесити не відпустили «Старий Луцьк» у великий відрив: Соловей влучив дальній кидок і скоротив відставання до 4 очок. Команда Володимира Журжія ближче суперника не підпустила. Волиняни краще провели кінцівку чверті – 38-47 перед великою перервою.

Після перерви двічі здалеку влучив Крамар. Почин одноклубника підтримали й інші гравці «Старого Луцька» – у гостей полетіло здалеку. По ходу чверті перевага команди Володимира Журжія досягнула 18 очок. Ближче до завершення десятихвилинки «БІПа» дещо скоротила відставання, проте перед останньою чвертю все ж лідирували гості 53-67.

У останній десятихвилинці гостям вдалося збільшити свою перевагу. Швагринський влучив з-під кільця, Юрченко – штрафні, а Унгурян – «трьоху». Відставання «БІПи» збільшилося до 18 очок. Тренери, цілком логічно, скористалися тайм-аутом, але це не принесло результату. Після «трьохи» Швагринського перевага «Старого Луцька» перевалила за 20 очок. В складі нашої команди встиг дебютувати молодий новачок Данило Марків, а гості завоювали ще одну перемогу 67-85. Найрезультативнішим гравцем матчі із 22-ма очками став Владислав Унгурян