Впевнена перемога: «Старий Луцьк-Університет» вдруге обіграв «Львівську Політехніку»

В сьогоднішньому поєдинку наші хлопці не залишили супернику жодного шансу.

Господарі розпочали матч краще, але свято на їхній вулиці було недовго: лучани наздогнали суперника, а за дві хвилини до закінчення десятихвилинки втекли у відрив. Два очки у проході Тютюнника подарували «Старому Луцьку» + 10: чверть закінчилася з рахунком 28-18 на користь гостей.

Друга десятихвилинка за перебігом подій нагадувала свою попередницю. Волиняни домінували на майданчику. Очевидно, що хлопці Володимира Журжія зробили висновки з вчорашнього матчу. На старті чверті «залетіли» два дальніх кидки від Прозапаса. Перші очки у дебютному поєдинку за нашу команду в рамках Вищої ліги заробив і Роман Бондарук. Перевага «Старого Луцька» зросла ще на 10 очок: 36-56 перед великою перервою.

Третю чверть активно розпочав Юрченко. Сергій здобував очки для нашої команди, перехоплював і збирав підбирання. Команда Ярослава Зубрицького, здавалося, втратила віру у власні сили. «Старий Луцьк» нарощував перевагу. Перед останньою чверть рахунок на табло засвідчував комфортну перевагу лучан – 53-81.

Крамар, Бондарук та Прозапас продовжували збільшувати перевагу «Старого Луцька». Відзначимо, що всі гравці нашої команди, які виходили на майданчик, набирали очки. Юрченко та Крамар здобули по 16 очок, Прозапас та Унгурян по 15. Лучани були кращими за всіма статистичними показниками та й за подіями на майданчику. У підсумку,  64-105 на користь команди Володимира Журжія.