Вперед на Хмельницький: анонс матчів Вищої ліги

Вперед на Хмельницький: анонс матчів Вищої ліги

В суботу-неділю команда Володимира Журжія двічі зіграє проти принципового суперника.

Ситуація у групі № 2 Вищої ліги доволі досить інтригуюча: принципові суперники Луцьк, Рівне та Хмельницький станом на цей момент займають три лідируючі позиції, втім очні протистояння команд можуть змінити підсумковий вигляд турнірної таблиці. З огляду на це, команди підходить до звітних протистоянь максимально сконцентрованими.

Наш суперник – амбітна команда із прагнення перемогти у Вищій лізі та намірами підвищитися у класі. В місті будують сучасний спортивний комплекс, а це, без сумніву, лише пришвидшує прогрес клубу. В поєдинках команд у Луцьку хмельничани зазнали двох поразок, втім у підопічних Ясіліоніса від цього лише підвищиться бажання перемогти у домашніх іграх.

В порівнянні з матчами першого кола в команді відбулися деякі кадрові зміни. Про втрати говорити не будемо. Відзначимо появу в ростері хмельничан легіонера Вудсона, а активі якого виступи в Суперлізі. За статистичними показниками лідерами Хмельницького є тріо Буц-Полюляк-Горобченко, втім у складі суперники достатньо кваліфікованих виконавців. Серед них – чимало «старих знайомих».

Наша команда після суттєвої перерви провела матчі проти «БІПи». Дві перемоги позитивно повпливали на колектив з емоційно-психологічної точки зору, втім дорога в інший кінець країни далася лучанам непросто. Зрештою, суперник, який пропускав минулий тур теоретично може мати кращий запас сил, а наша команда – дещо кращий ігровий тонус. Однак все розсудить гра.

Перед цим туром волиняни посідають перше місце. Однак кожен з наступних чотирьох матчів матиме вирішальне

Перша гра команди відбудеться 22-го січня. Початок о 18:00. Другий поєдинок суперники проведуть в неділю, 23-го січня. Старт о 12:00. Трансляція – ЮТУБ-канал ФБУ.

Сергій Юрченко (центровий БК «Старий Луцьк»): «Нас очікують матчі з принциповим суперником. Ми це розуміємо і максимально готуємося до важливих матчів, які матимуть суттєвий вплив на турнірне становище. Поки що наші думки лише про Хмельницький»

 

 

Рекомендовано

Догори
Підтримати