Вояж у Прикарпаття: без лиж, але з баскетбольними кросівками

Вояж у Прикарпаття: без лиж, але з баскетбольними кросівками

Сьогодні-завтра команда Володимира Журжія на виїзді зіграє проти «Прикарпаття-Говерли».

Суперники проведуть стартові поєдинки другого кола. У матчах в Луцьку команди обмінялися перемогами. Нещодавно в обласному центрі Волині відбулося футбольне протистояння Луцьк-Івано-Франківськ, в якому перемогу здобули волиняни. Будемо сподіватися, що цей почин їх земляки підтримають і на баскетбольному майданчику.

Команда Євгенія Ісакова перебуває не в найкращому турнірному становищі. Баскетбольний колектив з Івано-Франківська має в своєму доробку лише три перемоги при дев’яти поразках. При цьому, кваліфікація гравців та їх чудове взаєморозуміння, без сумніву, дозволяють франківчанам мати амбіції на кращі позиції у турнірній таблиці.

У минулому турі КФВ «Прикарпаття-Говерла» протистояв Хмельницькому: ті матчі завершилися двома перемогами минулорічного чемпіона Першої ліги. В порівнянні з протистояннями першого кола змінився і склад нашого суперника. Тепер в ростері команди досвідчений Шостуха та молоді «будівельники» з баскетбольними прізвищами Хижняк та Журавльов.

Згадуючи про лідерів «Говерли» потрібно звернути увагу на дует Калашніков-Лесик: перший – завдяки досвіду і майстерності вдало асистує, а його молодший одноклубник – господарює у фарбі та кращий в команді за результативністю. Ну і, звісно, не можна забувати про Дениса Кошовця, який створив нашій команді чимало проблем в луцьких матчах.

«Старий Луцьк» підходить до звітних протистоянь у хороших кондиціях та з класним мікрокліматом всередині колективу. Нашій команді нарешті вдалося подолати «прокляття» виїзних матчів проти Рівного. При цьому, команда Володимира Журжія мала всі шанси задля того, аби не просто обмінятися перемогами зі своїм чи не найпринциповішим суперником, а й взагалі двічі перемогти команду Переверзія. Втім, цю сторінку баскетбольної історії вже перегорнуто і волиняни з вірою у власні сили впевнено рухаються далі.

А далі – непростий виїзд у столицю Прикарпаття, у курортні краї, але точно без лиж і не на відпочинок. Вболівальники баскетболу пам’ятають наскільки непростими для нашої команди частенько є матчі у Івано-Франківську.

Якщо говорити про кадрову ситуацію в клубі, то варто зауважити, що цього вікенду поєдинки Першої ліги проведе і «ВНУ КДЮСШ 1», тож частина молодих гравців відправиться з дублерами до Житомира. Відзначаємо те, що у матчах в Рівному травмувався Євген Коровяков і встиг дебютувати за «Старий Луцьк» Олег Рудаков. Всіх карт супернику відкривати не будемо, але, без сумніву, команда Володимира Журжія налаштована на дві перемоги.

Матчі проти КФВ «Прикарпаття-Говерла» відбудуться 4-5 грудня в Івано-Франківську. Перший матч розпочнеться о 18:00, другий – о 14:00. Трансляція – Ютуб ФБУ.

Володимир Коцько (гравець БК «Старий Луцьк-Університет»): «Думаю, що вже вся команда встигла добре відновитися, адже пройшло майже два тижні після матчів з рівнянами. Їдемо тільки за двома перемогами. Хочемо довести собі і нашим вболівальникам, що ця поразка у Луцьку була випадковістю. Налаштовуємося на бій, адже у «Говерли» два молодих гравці і Шостуха добавилися. З ними завжди грати непросто».

 

Текст – Андрій Мошкун

 

 

 

Рекомендовано

Догори