Волинсько-галицьке протистояння: за крок до півфіналу (анонс)

Волинсько-галицьке протистояння: за крок до півфіналу (анонс)

Команда Володимира Журжія зіграє проти «Львівської Політехніки» у серії до двох перемог.

За час існування БК «Старий Луцьк-Університет» саме з галичанами на баскетбольному майданчику доля зводить найчастіше. Окрім матчів групового етапу, були ще й кубкові протистояння. Тепер – черга чвертьфіналу. В цьому сезоні команди встигли зіграти вже 4 поєдинки і у всіх матчах перемагала команда з Луцька, однак це всього статистика. Вона не дає жодних переваг.

Команда Ярослава Зубрицького посіла шосте місце у групі № 2. В серії плей-офф першим суперником для них став МБК 2 НІКО-СДЮСШОР. Фаворитами протистояння вважала саме команда з Миколаєва, яка посіла третє місце у групі № 1. Тим не менш, кадрові втрати суперника та хороша гра львів’ян допомогла їм  двічі перемогти та вийти в чвертьфінал.

З приходом досвідчених Орленка та Полюляка Ярославу Зубрицькому вдалося отримати хороший баланс між молоддю та досвідом. Окрім згаданих вище двох «легіонерів», відзначаємо і Кича, Степанченка та Захарчука. Данило Кич лідирує за набраними очками, Степанченко – покликаний розганяти атаки своєї команди, а місія Захарчука – боротися за підбирання під кільцем.

На відміну від галичан, волиняни мали обмаль часу на відновлення, адже всього три дні тому зіграли вирішальний матч серії проти молодих баскетболістів з Кам’янського. В такій ситуації позитивним моментом є те, що суперником у протистояннях є команда, тактичні та фізичні можливості якої добре відомі лучанам.

В цій серії «Старий Луцьк» все ще матиме перевагу власного майданчика і за потреби третій матч відбудеться вдома. В другому та третьому поєдинку проти «Прометея-2» волиняни демонстрували агресивний захист, який суперник долав з великими труднощами. Побачимо, як з цим справлятимуться галичани. Атакувальний потенціал команди Володимира Журжія добре відомий: загроза може прийти як з периметру, так і з середньої відстані і трьохсекундної зони. Коли у волинян іде гра в атаці – їх супернику не позаздриш.

Перший матч команди зіграють 24-го квітня. Початок о 19:00. Локація – обласна ДЮСШ (Шевченка 3, місто Луцьк). Трансляція – 12 канал, Ютуб.

Володимир Журжій (головний тренер БК «Старий Луцьк-Університет»):  «Це команда з нашої групи. Ми чотири рази обіграли їх в сезоні, але плей-офф це зовсім інше. Самі бачите як складалися протистояння з «Прометеєм». Розслаблятися не можна. Я б не оглядався на ті матчі, які були в регулярному чемпіонаті. Будемо з холодною головою готуватися як до звичайної гри».

Рекомендовано

Догори