Волинсько-галицьке дербі у Черкасах: анонс матчу Суперліги

Волинсько-галицьке дербі у Черкасах: анонс матчу Суперліги

«Старий Луцьк-Університет» завершить черкаський бабл матчем проти «Політехніки-Галичини».

На відміну від більшості суперників по цьогорічній Суперліги, з галичанами команда Володимира Журжія має насичену історію протистоянь. І якщо в рамках Вищої ліги більше перемагали лучани, то в Суперлізі поки що статистична перевага на боці команди Ярослава Зубрицького. Втім у «Старого Луцька» сьогодні буде шанс покращити цей баланс перемог-поразок.

Галичани дуже непогано увійшли в цей сезон як на команду, яка, фактично, не мала передсезонних зборів. «Політехівці» міцно тримають п’яту сходинку і, фактично, не мають турнірної мотивації: чільна четвірка – далеко, а географічні сусіди з Івано-Франківська мають на 6 перемог менше. Тим не менш, багатьом гравцям галичан є що доводити собі і тренеру на рівні Суперліги.

Вчора львів’яни поступилися господарям баблу. При цьому, команда Ярослава Зубрицького зуміла «забрати» лише одну чверть. Традиційно сильний матч провів дует Горобченко-Бережний, однак інші гравці «Політехніки» були не настільки переконливими.  Сьогоднішня гра – шанс реабілітуватися.

«Старий Луцьк-Університет» вже вкотре протягом сезону був близький до перемоги, але не судилося: вчора наша команда не втримала позитивний результат в матчі з «БІПою». При цьому, здалося, що підопічним Володимира Журжія не вистачило досвіду та впевненості у власних силах.

Не вистачає «Старому Луцька» і травмованого Рудакова. Володимир Журжій після гри з одеситами залишився незадоволеним реалізацією та великою кількістю помилок своїх підопічних. Немає сумніву, що на сьогоднішню гру лучани вийдуть з великою мотивацією та бажанням виграти.

 

Що: Суперліга

Де: ПС «Будівельник», м. Черкаси

Коли: 14:00, 30 березня

Трансляція: Ютуб ФБУ (https://youtu.be/vRg9mBWl31A)

Рекомендовано

Догори