«ВНУ КДЮСШ» – срібні призери фіналу чемпіонату України з баскетболу 3х3

«ВНУ КДЮСШ» – срібні призери фіналу чемпіонату України з баскетболу 3х3

26 серпня в Києві відбувся фінальний етап чемпіонату України серед дорослих та у категорії U-16 з баскетболу 3х3. Змагання були присвячені Дню Незалежності України.

Участь у фінальному етапі взяли по 12 команд серед дорослих та у категорії U-16. Відзначимо, що в обох категоріях грали і команди з Луцька – «КДЮСШ Джип» (Антон Тартаковський, Олексій Харчук, Іван Каліщук та Володимир Терьохін) та «ВНУ КДЮСШ» (Григорій Алтухов, Олександр Прозапас, Кирило Панфілов та Максим Дейна).

Учасників змагань поділили на чотири групи по три команди. Обидві команди з Луцька пробилися до чвертьфіналу. Втім молодші лучани, які грали в категорії U-16 поступилися на цій стадії і вибули з боротьби за нагороди.

«ВНУ КДЮСШ» пройшли груповий етап без поразок. В чвертьфіналі наша команда обіграла суперників з Полтави (20:14), а за вихід у фінал перемогли команду «Аматори» (21:10). Відзначимо, що за цей баскетбольний колектив грав новачок БК «Старий Луцьк-Університет» Антон Мусієнко.

Зауважимо, що левову частину турніру волиняни грали без Панфілова, який травмувався. У вирішальному матчі «ВНУ КДЮСШ» грали проти «ЗСУ-СумДу», за яких грав баскетболіст «Старого Луцька-Університету» Данило Марків. На груповому етапу лучани перемогли суперника, втім у вирішальному матчі, на жаль, поступилися – 20:18.  У підсумку, «ВНУ КДЮСШ» посіли друге місце і завоювали срібні медалі.

Рекомендовано

Догори
Підтримати