Відступати нікуди: анонс матчу проти БК «Рівне»

Сьогодні наша команда зіграє на власному майданчику проти принципового суперника!

Луцьк-Рівне, Рівне-Луцьк – епітетів, метафор і порівнянь до цього протистояння можна підібрати дуже багато, але чи потрібні вони? Кожне протистояння команд дарує вболівальникам величезний спектр різноманітних емоцій. Сьогодні буде нова порція, яка точно дасть виклик матчу «Прикарпаття-Говерла» – «Київ-Баскет».

Команда Переверзія все ще окрилена успіхом домашнього поєдинку. Якщо говорити про суто ігрові фактори, то важливим аргументом рівнян у тому матчі був кураж Соловйова. В третій чверті у Олексія «полетіло» і стримати його лучани так і не змогли.

Звісно ж не варто скидати з рахунків і Джойнера та Ко. Ротація Переверзія зіграла, тренеру вдалося знайти баланс і створити проблеми нашій команді.

Волинян точно не потрібно додатково мотивувати. Максимальна налаштованість і концентрація. Сьогодні ніхто себе не берегтиме, незважаючи на травми та пошкодження. Поразка = закінчення сезону.

При цьому всім є що доводити. В тому числі і вболівальникам, адже фанати суперника задали хороший тон підтримки своїх улюбленців. Після матчу у Рівному Дмитро Чайковський пообіцяв, що його команда зробить висновки і проведе звітну гру набагато краще. Віримо, що у «Старого Луцька-Університету» дійсно вдасться це зробити.

 

Що: Суперліга Favbet

Де: Луцьк, обласна ДЮСШ

Коли: 18:00, 31 березня

Трансляція: Ютуб, Суспільне Спорт

Рекомендовано

Догори