Відбулося нагородження переможців баскетбольного челенджу

25 травня в Луцькій міській раді нагородили переможців баскетбольного челенджу.

Призи юним спортсменам вручали: Луцький міський голова Ігор Поліщук, директор департаменту молоді та спорту Володимир Захожий та віце-президент нашого клубу Дмитро Чайковський.

Отже, Антон Тартаковський, який посів перше місце в спортивній ініціативі, отримав від нашого клубу іменну форму та сертифікат на 5000 гривень в спортивний магазин від Луцької міської ради. «Срібний» призер Володимир Терьохін також отримав іменну форму від «Старого Луцька-Університету» та сертифікат на 4000 гривень від міської ради. Марку Шорохову, який став третім, вручили м’яч та сертифікат на 3000 гривень.

Луцький міський голова Ігор Поліщук відзначив, що челендж став масовим. На його переконання, такі ініціативи позитивно впливають на здоров’я населення та популяризують спорт.

Віце-президент БК «Старий Луцьк-Університет» Дмитро Чайковський подякував від баскетбольної спільноти Ігорю Поліщуку та Володимиру Захожому за проведення челенджу та підтримку всіх ініціатив. «Влітку ми хочемо зробити баскетбольний кемп» для молодого покоління. Запрошуємо міську раду долучитися до спортивного дійства», – заявив Дмитро Чайковський.

Рекомендовано

Догори