«У нас є ще матч-відповідь, нічого не втрачено», – Владислав Унгурян

«У нас є ще матч-відповідь, нічого не втрачено», – Владислав Унгурян

Гравець БК «Старий Луцьк-Університет» Владислав Унгурян та головний тренер Володимир Журжій підсумували матч 1/8 фіналу проти БК «Прометей-2», в якому волиняни поступилися супернику.

Головний тренер команди Володимир Журжій акцентував увагу на низькому відсотку влучань його підопічних та програних підбираннях. На думку наставника, команда суттєво ускладнила собі завдання виходу в наступний етап змагань.

«Гра повністю провалена. Дуже низький відсоток влучань. Неможливо грати з такою реалізацією. Ми два штрафних поспіль зуміли влучити лише на тридцятій хвилині гри. При тому, що було дуже багато шансів влучати. Неочікувано програли щит. Була проблема з постановкою спини. Хлопці просто не виконували базові речі. Ті підбори, які ми мали забирати – не зібрали. Команда «Прометея» цілком заслужено перемогла. Ми загнали себе в таку ситуацію, що кожен матч може стати останнім. Будемо намагатися виходити з цієї ситуації», – заявив тренер «Старого Луцька».

Один з лідерів нашої команди Владислав Унгурян переконаний, що ще нічого не втрачено і лучани зможуть зачепитися за позитивний результат. «Ніхто не чекав легких матчів. В серії плей-офф всі віддаються більше, ніж на сто відсотків. Команда гостей приїхала налаштована. Вона влучили свої кидки з хорошим відсотком. Можливо, десь мала місце недооцінка суперника. Ми не опускаємо руки і будемо намагатися виграти. Я вважаю, що ми сильніші. Тренуємо штрафні кидки, але бувають такі дні, що не залітає. Нічого страшного. У нас є ще матч-відповідь, нічого ще не втрачено».

Рекомендовано

Догори
Підтримати