У Луцьку стартував другий етап ВЮБЛ

На майданчику Волинського національного університету імені Лесі Українки стартував другий етап ВЮБЛ, в якому грають юнаки 2010 року народження і молодші.

За інформацією ФБУ, в цій віковій категорії 23 заявлені команди розділені на 6 груп і грають в одне коло за круговою системою. Кращі дві команди з кожної групи, а також чотири кращі за рейтингом команди, які займуть в групах третє місце, вийдуть до наступного етапу.

Окрім, власне, баскетбольних матчів, на спортсменів очікувала і церемонія відкриття. До учасників змагань з вітальним словом звернувся головний тренер БК «Старий Луцьк-Університет» Дмитро Чайковський.

Директор департаменту культури, молоді та спорту Волинської ОВА Олександр Хвіщук привітав учасників змагань із початком триденного баскетбольного марафону, побажав юним спортсменам наполегливо іти до своєї мети, а ще – порадив прислухатися до своїх тренерів. «Гарної гри, без травм і з продовженням у дорослому баскетболі», – резюмував він.

Декан факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Василь Пантік розповів про те, що цьогоріч факультет святкуватиме 55-річний ювілей, а також побажав спортсменам розвитку, руху вперед та перемог.

До баскетболістів звернувся і голова Піклувальної ради БК «Старий Луцьк-Університет» Андрій Бокоч. «В цей день хочу побажати вам перемог. Бажаю  ставати кращими, ви – наше майбутнє. Впевнений, що багато з вас стануть професійними та відомими гравцями», – заявив він.

У стартових матчах першого ігрового дня «Прометей» (Слобожанське)  впевнено обіграв «ОСДЮСШОР Рівненщина» (Рівне), а юнаки з КДЮСШ-1 (Луцьк) перемогли однолітків із ДЮСШ-12 (Запоріжжя).

Рекомендовано