Тріпл-дабл Унгуряна та вольова перемога команди: «Старий Луцьк» обіграв «Житомир»

Тріпл-дабл Унгуряна та вольова перемога команди: «Старий Луцьк» обіграв «Житомир»

Лучани перемогли своїх суперників.

Стартова п’ятірка «Старого Луцька» дещо здивувала: вперше з перших хвилин поєдинку на майданчику з’явився молодий Марків. Перша половина чверті трішки краще вдалася господарям, однак підопічні Володимира Журжія заграли активніше і зуміли занести десятихвилинку до свого активу, сталося це за рахунку 16-19.

Житомир активно почав другу десятихвилинку. Волиняни відповіли дальніми влучаннями Унгуряна та Федчука. «Старий Луцьк» зберігав трьохочкову перевагу у рахунку, однак Нейжмак двічі влучив з-під кільця, а Мещеряков та Конєв забили у відриві: 38-33 перед великою перервою.

Старт третьої чверті непогано вдався Бондаруку, який добре захищався проти Мещерякова, влучав з-під кільця та забивав «ендван». Суперники перебрали фолів. Гості зуміли наблизитися в рахунку на 2 очки, але підопічні Горєнкова більшого нашій команді не дозволили. Перед останньою десятихвилинкою Житомир володів перевагою у 6 очок – 64-58.

В перші хвилини четвертої чверті добре виглядав Прозапас. Олександр двічі влучив здалеку, а потім заробив на собі неспортивний фол. «Полетіло» здалеку і в одноклубників Прозапаса – Федчук та Дейна теж не схибили. Гості вийшли вперед – Горєнков взяв тайм-аут. Згодом настала черга технічних та неспортивних фолів. Підопічні Володимира Журжія закріпили свою перевагу в рахунку і довели матч до перемоги 85-94. Відзначаємо тріпл-дабл Владислава Унгуряна (17 очок, 10 підбирань та 11 передач), який сьогодні відзначає день народження.

Рекомендовано

Догори
Підтримати