Третя зустріч з Дніпром: спробувати здивувати фаворита

Третя зустріч з Дніпром: спробувати здивувати фаворита

Команда Володимира Журжія зіграє другий матч баблу в Дніпрі.

Вчорашній ігровий день в Суперлізі Parimatch ознаменувався низкою повітряних тривог в кожному з поєдинків. Зрештою, центральний матч ігрового дня між «Київ-Баскетом» та «Дніпром» баскетболісти так і не дограли. Тож перед звітним протистоянням з «Старим Луцьком» команда Володимира Коваля теоретично повинна бути в кращому функціональному стані.

Це третє протистояння суперників. В попередніх двох сильнішими були дніпряни, які перемагали з різницею у 13 та 14 очок. Загалом, в активні господарів 11 перемог та 6 поразок. Зовсім поряд у турнірній таблиці «Київ-Баскет» та «Політехніка-Галичина», тож «Дніпро» зробить все, аби здобути позитивний результат.

Лідерами нашого суперника варто вважати досвідчених Закурдаєва та Тимофеєнка. Зрештою, це підтверджує і статистика. Варто відзначити, що «Дніпро» – достатньо зіграна команда, в складі якої левова частина місцевих баскетболістів. Тому ігрові взаємодії та комбінаційна гра – серед сильних сторін дніпрян.

Наша команда вчора здобула непросту перемогу над  Запоріжжям. Важка дорога до Дніпра та  напружений вчорашній поєдинок можуть стати викликом для функціонального стану нашої команди. «Таке враження, що ми зіграли дві гри», – заявив після гри Володимир Журжій. Втім волинянам не звикати грати в такому режимі.

Вчорашній поєдинок вкотре вдало провів Олег Рудаков, записавши до свого активу черговий «дабл дабл». Традиційно на рівні виглядав і Євген Коровяков. Нашій команді дуже важливо не програти боротьбу і зіграти в свою гру. Тоді буде шанс зачепитися за позитивний результат.

 

Що: Суперліга Parimatch

Де: м. Дніпро, «Шинник»

Коли: 14:00, 11 лютого 2023 р

Трансляція: Ютуб ФБУ

 

Рекомендовано

Догори