«Staryy Lutsk University Camp 2023»: учасники «кемпу» – переможці турніру

Юні баскетболісти, які вже декілька тижнів займаються в «Staryy Lutsk University Camp 2023», спробували свої сили на фоні суперників з інших міст. Сьогодні, 25 червня, в Луцьку відбувся турнір серед юнаків 2010 р.н. і молодших.

Окрім господарів майданчика, учасниками змагань стали команди з Рівного, Турійська та Володимира. У півфіналах, зрештою, зійшлися Рівне проти Турійська, а лучани грали проти своїх однолітків з княжого міста. У підсумку, до фіналу впевнено пробилися баскетболісти з обласного центру Волині та рівняни.

В матчі за «бронзу» сильнішими виявилися гравці з Турійська. Фінальний поєдинок Рівного та Луцька став справжньою окрасою турніру. Суперники були гідні один одного і продемонстрували досить майстерну і напрочуд зрілу гру. Поєдинок завершився перемогою лучан з рахунком 65:62.

Віце-президент БК «Старий Луцьк-Університет» Дмитро Чайковський подякував усім учасникам змагань і закликав молодь долучатися до «кемпу». Організатори вручили баскетболістам медалі, кубки та освіжаючі напої.

 

Більше фото – незабаром на офіційній сторінці БК «Старий Луцьк-Університет» у Фейсбуці

Рекомендовано

Догори