«Старий Луцьк» взяв реванш у «Житомира»

Команда Володимира Журжія поквиталася за прикру поразку у першому матчі.

На старті поєдинку суперники обмінювалися результативними атаками Швагринського та Нейжмака. Відрив підопічним Володимира Журжія забезпечили влучні дальні спроби Юрченка та Федчука. Капітан господарів загалом провів дуже потужну десятихвилинку, а його команда лідирувала 26-14.

У другій чверті перевага волинян зростала. Увімкнувся Унгурян, який приніс своїй команді декілька важливих очок. Варто відзначити і Володимира Коцька: четвертий номер «Старого Луцька» влучав у фірмових проходах та агресивно захищався. Гостей за собою повів Конєв, однак перевага лучан зростала – 55-34.

В третій чверті свій баскетбольний «арсенал» продемонстрував Юрченко. Сергій влучав здалеку, бив «данки» та не хибив з лінії штрафних. Діставали суперники від бігмена лучан і блок-шоти. Перевага «Старого Луцька» трималася в межах показника 20+. Остаточний рахунок чверті встановив Конєв 77-57.

За три хвилини останньої чверті Швагринський записав до свого активу відразу 9 очок. Алєксєйчик, Нейжмак та Конєв намагалися повернути у гру свою команду, але «Старий Луцьк»  був сильнішим. В останні хвилини матчу шанс від Володимира Журжій отримали молоді Марків та Бортнік. Фінальна сирена зафіксувала перемогу БК «Старий Луцьк-Університет» з рахунком 95-82. У складі господарів відзначаємо Сергія Юрченка (21 очко та 6 підбирань) і Дмитра Швагринського (20 очок та 6 підбирань).