«Старий Луцьк» взяв реванш у «Говерли»

Лучани краще провели кінець матчу і зуміли здобути перемогу.

Другий поєдинок видався не менш конкурентним і напруженим, ніж перша гра. Суперники знову багато влучали на старті зустрічі. Всього за 3 хвилини матчу лучани зуміли відірватися від «Говерли» на 7  очок. Тютюнник двічі влучив з середньої дистанції, а Дейна не схибив здалеку та з лінії штрафних.

Однак далеко нашу команду суперники не відпускали. Відзначаємо і вдалу гру Андрія Співака, який добре протистояв Калашнікову і набирав очки для нашої команди. 26-23 на користь «Старого Луцька».

Друга десятихвилинка розпочалася для лучан непогано: Гуцалюк, Дейна та Глушко збільшили перевагу господарів до 10 очок.  Відзначимо, що волиняни грали без Коцька, який отримав травму на старті матчу, тож роль першого номера моментами був змушений виконувати Юрій Крамар, який допомагав у цьому амплуа Андрію Співаку.

Підопічні Павла Піскарьова швидко відіграли відставання: 9 очок поспіль набрав Соловйов, а згодом Орленко вивів гостей вперед. Тим не менш, завдяки зусиллям Крамара та Дейни лідерами  на велику перерву пішли господарі:44-43 на користь команди Володимира Журжія.

Третя десятихвилинка була не результативною. Протягом 3 хвилин жодна з команд не набирала очок, гравці часто помилялися у невимушених ситуаціях. Швидше прийшли до тями гості, які відірвалися на 6 очок. Тайм-аут пішов на користь волинянам, відставання вдалося скоротити – 55-57 перед останньою чвертю.

В останній чверті господарі відразу змогли відірватися в рахунку завдяки Співаку та Тютюннику. Гості намагалися не відпускати нашу команду. Останні хвилини чверті не дограла низка гравців через перебір фолів. Зрештою, підопічні Володимира Журжія краще провели фінішний ігровий відтинок і здобули перемогу 82-76. В складі нашої команди варто відзначити Максима Дейну(21 очко та 6 підбирань), Дениса Тютюнника(19 очок та 9 підбирань) і Андрій Співака(17 очок та 5 передач).