«Старий Луцьк» вирвав перемогу в «БІПи» в першому матчі півфіналу

Волиняни вийшли вперед у серії до 3 перемог.

Перша чверть ознаменувалася великою кількістю фолів та помилок, а ще – невисокою результативністю. Протягом стартових хвилин лідирували підопічні Володимира Журжія: після влучання Юрченка рахунок став 8-2. Втім, Хейнс та Кадигроб дальніми кидками забезпечили свої команді перевагу за підсумками десятихвилинки 12-15.

Паттон збільшив гандикап «БІПи». Здавалося, що одесити зможуть втекти у відрив, однак іншої думки були господарі майданчика. Коцько та Швагринський поповнювали скарбничку набраних очок своєї команди, а після «трьохи» Глушка рахунок став рівним. Суперники обмінювалися вдалими атаками, фолами, десь навіть ціною пошкоджень. Краще кінцівку чверті провели лучани – 35-32.

Третю чверть баскетболісти розпочали агресивно. Господарям вдалося збільшити перевагу до + 9. Здавалося, це може стати початком серйозного відриву у рахунку. Тим не менш, Соловйов та Хейнс дуже швидко скоротили відставання. Фінальними в чверті стали 2 очки Загреби – 49-47.

Четверта десятихвилинка стала справжнім трилером. Особливо, варто згадати останні хвилини чверті. Команди почергово змінювали лідера. Асист Федчука і завершення Тютюнника, влучні штрафні капітана «Старого Луцька» та вдалий захист Унгуряна і Юрченка в останній атаці – ці моменти дозволили підопічним Володимира Журжія вирвати перемогу 75-74. Відзначаємо Дмитра Швагринського (16 очок та 8 підбирань) і Сергія Юрченка (15 очок та 8 підбирань). Завтра команди зіграють ще одну гру.