«Старий Луцьк» втримав перемогу над «БІПою» у напруженому поєдинку

Команда Володимира Журжія лідирувала протягом всього матчу і, незважаючи на наднапружену кінцівку, таки отримала перемогу.

Луцьк почав дуже впевнено. Гості нав’язали супернику силовий баскетбол і високі швидкості, змушували помилятися. Як підсумок, 2-9  на користь «Старого Луцька» у стартовому відтинку і тайм-аут від Дмитра Шаламова. Після цього одесити змогли трішки наблизитися у рахунку, але не більше. В «Старого Луцька» полетіло здалеку. Лише Юрченко зумів тричі влучити свої дальні спроби. Гості дещо проблемно виконували штрафні кидки, однак чверть закінчилася за рахунку 22-30.

Волиняни другу чверть розпочали так само вмотивовано. Вдало свій відрізок на майданчику провів і капітан Федчук. Щільний захист і впевнена атака дали свої плоди:  31-47 –  на користь лучан і тайм-аут для «БІПи». В кінцівці чверті господарі скоротили відставання у рахунку. Не в останню чергу завдяки тому, що судді дещо частіше фіксували фоли зі сторони команди Володимира Журжія. На велику перерву суперники пішли за рахунку 36-47.

В стартові хвилини третьої чверті суперники часто помилялися. Зрештою, «Старий Луцьк» зумів збільшити свою перевагу до 16 очок. Тим не менш, одесити не здавалися і скоротили відставання до 12 очок, а згодом і взагалі опинилися на відстані 4 очок: 59-62.

Остання десятихвилинка стала боротьбою нервів та психології. Суперники обмінювалися влучними атаками, фолами та втратами. Команда Дмитра Шаламова зуміла наблизитися до гостей на відстань одного очка, але «Старий Луцьк» перемогу не впустив: у найвідповідальніший момент Юрченко та Швагринський влучили свої штрафні, а їх партнери по команді чудово відіграли у захисті: 82-85 напружена, але закономірна перемога лучан. Найрезультативнішим гравцем матчу з 27 очками став Владислав Унгурян. «Дабл даблом» відзначився Сергій Юрченко(20 очок та 10 підбирань). Завтра суперники зіграють ще одну гру.