«Старий Луцьк» впевнено обіграв «Говерлу»

Команда Володимира Журжія скористалася поразкою дубля «Хіміка» та повернулася на друге місце в групі.

Старт матчу краще вдався місцевим баскетболістам. Низка гравців «Старого Луцька» відзначилася влучними кидками. Після 5 очок від Швагринського перевага волинян перевалила за позначку у 10 очок. Тайм-аут  гостям очевидних дивідендів не приніс – лучани грали краще, а згаданий вже Швагринський записав до свого активу ще 3+2. Перша чверть завершилася комфортною перевагою підопічних Володимира Журжія 25-15.

У лучан достатньо ігрового часу в матчі отримав Роман Бондарук, який відзначався результативними діями та непоганим захистом. В другій чверті партнерів по команді за собою повів досвідчений Кошовець. Декілька раз поспіль здалеку влучав Федчук. Тим не менш, гості не знітилися і змогли скоротити відставання до 5 очок. Фінальним акордом чверті став «базер» Прозапаса 42-34.

Третя чверть, як це часто буває у баскетбольних поєдинках, стала вирішальною. Господарі втекли у відрив, а команда з Прикарпаття гідної відповіді не знайшла. Традиційно багато влучав Унгурян, не пасли задніх й інші гравці господарів. Володимир Журжій довірив чимало ігрового часу і молодому Марківу. Перевага «Старого Луцька» досягнула 20 очок – 68-48 перед останньою чвертю.

В останній чверті команди порадували вболівальників атакувальним баскетболом. «Старий Луцьк» володів ігровою перевагою та впевнено довів матч до закономірної перемоги 84-64. Найрезультативнішим гравцем матчу став Владислав Унгурян (16 очок та 5 передач). Завтра команди зіграють ще один поєдинок.