«Старий Луцьк» вдруге поступився БК «Рівне»

Наша команда не змогла взяти реванш у рівнян.

Як же хотілося луцьким вболівальникам, аби їх улюбленці змогли поквитатися з гостями за поразку у першому матчі. Без сумніву, хотіли цього і самі гравці. Однак краще гру розпочала гостьова команда. Андрій Калашніков, який достроково завершив вчорашній матч, дуже активно розпочав поєдинок і здобув низку цінних очок для своєї команди. Коров’яков встановив остаточний рахунок чверті 22-12.

Друга десятихвилинка виявилася найбільш результативною у матчі. Події на майданчику вселяли оптимізм шанувальникам «Старого Луцька». Місцеві гравці скоротили відставання, а після влучання Юрченка з середньої дистанції волиняни вийшли вперед.  Команда Михайла Переверзія активізувалася і зуміла «вирвати» кінцівку чверті. Калашніков та Герасимчук влучили здалеку – їм відповів Прозапас – 38-42 на користь гостей.

Після великої перерви продовжували феєрити Коров’яков та Калашніков. Перевага гостей зростала. «Старий Луцьк» багато атакував здалеку, але більшість з цих спроб були неточними. Перед останньою чвертю команда Михайла Переверзія володіла гандикапом +11.

Як не хотіла місцева команда переломити хід поєдинку, але господарі не збавляли обертів. Початок останньої чверті закріпив перевагу у рахунку гостей. Дейна та Коцько скоротили відставання, але і «Рівне» влучало свої спроби. Господарі спробували влаштувати фінальний штурм, але рівняни довели матч до перемоги 76-65. В складі «Старого Луцька» найрезультативнішим став Владислав Унгурян (16 очок та 13 підбирань).