«Старий Луцьк» вдруге переміг «Говерлу»

«Старий Луцьк» вдруге переміг «Говерлу»

Наша команда втримала переможний результат.

Стартові хвилини поєдинку залишилися за господарями. Декілька очок поспіль для своєї команди заробив «бігмен» Лесик. Команда Павла Піскарьова лідирувала у рахунку 9-3. Після дальнього влучання Унгуряна лучани відчули впевненість у власних силах і наздогнали суперників, а згодом вийшли вперед у рахунку. Непогано у ці хвилини виглядав Роман Бондарук, який лише у цьому сезоні дебютував у Вищій лізі. Влучні три штрафні Прозапаса «підвели риску» у першій чверті: 14-23 на користь гостей.

Друга десятихвилинка для лучан виявилася не дуже вдалою. В «Говерли» розігрався Дроздов, який влучав з середньої та дальньої дистанції. Не відставав і Лесик. Перевага «Старого Луцька» скоротилася всього до 1 очка. Однак завдяки вдалим діям Тютюнника наша команда пішла на велику перерву лідером 34-38.

Третя чверть стала малорезультативною. На двох команди заробили всього 23 очка. Найчастіше в опонентів влучав Лесик, а в лучан – Унгурян. Команди часто помилялися та хибили. Перед останньою чвертю команда Павла Піскарьова наблизилася до «Старого Луцька» на відстань всього одного дальнього кидка: 46-49.

Непоступливі хлопці з Івано-Франківська і не думали здаватися. Навіть після того, коли перевага «Старого Луцька» зросла до + 11 очок, господарі продовжували вірити у свій «камбек».  Дроздов скоротив відставання до 3 очок, але на більше «Говерлу» не вистачило. У підсумку, 60-65 на користь «Старого Луцька».

Рекомендовано

Догори
Підтримати