«Старий Луцьк-Університет» знову не зумів обіграти «Хімік-2»

«Старий Луцьк» вдруге поступився «Хіміку-2».

На початку поєдинку краще виглядали гості. Які і володіли перевагою у рахунку. Традиційно активним був Унгурян. Який декілька раз влучив з дальньої дистанції. При рахунку 10-14 на користь лучан Олександр Пащенко взяв тайм-аут. Зрештою, подій на майданчику це суттєво не змінило – 12-16 за підсумками стартової десятихвилинки.

На старті другої чверті лучани часто робили ставку на кидки з дальньої відстані, однак це не завжди приносило результат. В южненців роль лідера взяв на себе Ковляр – господарі зуміли вийти вперед. Судді не соромилися роздавати фоли волинянам, а команда Олександра Пащенка часто виконувала штрафні кидки – на велику перерву суперники пішли за рахунку 38-32.

Після перерви «Хімік-2» видав дуже потужний відрізок. Ковляр, Клевзуник та Ковляр збільшили перевагу своєї команди до 17 очок. «Старий Луцьк» зумів скоротити відставання до 9 очок. У волинян активним був Дейна, влучав і Унгурян. Не підпустити суперника у рахунку южненцям дозволили вдалі дії Ковляра. Перед останньою чвертю рахунок був 64-55.

В останній чверті було багато фолів, нервів та помилок. Команда Володимира Журжія не здавалася. Крамар двічі влучив здалеку. Різниця у рахунку скоротилася до 7 очок, однак вирвати перемогу «Старому Луцьку» так і не вдалося. У підсумку, 92-84 на користь «Хіміка-2».