«Старий Луцьк-Університет» взяв реванш у БК «Хмельницький»

Команда Володимира Журжія зуміла перемогти в другому матчі.

Кожна з чвертей матчу була достатньо конкурентною. На початку гри активним був Коровяков, який встигав збирати підбирання та влучати в кільце суперника. Наша команда лідирувала, але і опонент не відставав. Господарі зуміли скоротити рахунок, втім волиняни вчасно увімкнулися: дальні влучання Федчука та Швагринського і вдалий подвійний крок Коровякова – 20:22.

Тріо Вудсон-Полюляк-Давидюк дозволило Хмельницькому захопити лідерство. Важливо, що лучани зуміли втримати атакувальний порив суперника, а також і самі непогано реалізовували свої нагоди. В другій половині чверті ініціативу на себе брав Заєць і це було виправдано, адже Ілля приніс своїй команді набрані очки. Два очки Юрченка дозволили команді Володимира Журжія піти лідером на велику перерву.

Після перерви команди продовжували грати, фактично, на рівних. Гостям, які другу гру поспіль грали без Унгуряна, клопоту додалося, коли судді виписали 4 фол Коровякову, однак Євген не просто дограв матч, а встиг принести свої команді чимало користі на майданчику. Наша команда домінувала під щитами, а Швагринський раз за разом обігрував своїх суперників. Перед останньою чвертю перевага «Старого Луцька» налічувала одне очко.

Волиняни не були налаштовані віддавати перемогу супернику. Гості грали спокійно і впевнено, навіть коли Хмельницький лідирував у рахунку. Вистачало і «хайлайтів». Чого лише вартий ефектний «данк» Юрченка, якому протистояв габаритний Давидюк. Перевага лучан налічувала 4 очки. Поляляк влучив здалеку, але на більше його команда не спромоглася: 82:83 мінімальна, але заслужена перемога гостей. Відзначаємо Дмитра Швагринського, в активі якого 20 очок і 4 підбирання.