«Старий Луцьк-Університет» впевнено переміг «Черкаські Мавпи-2»

Команда Володимира Журжія здобула закономірну перемогу.

Старт поєдинку від господарів був дуже вдалим. Лучани увімкнули високий пресинг – молоді черкащани часто помилялися. Тренер гостей взяв тайм-аут, лучани лідирували з комфортними 8-0. В «Старого Луцька» активними були Юрченко та Швагринський, а у суперників багато влучав Мельник. Команди на двох заробили півсотні очок – чверть закінчилася за рахунку 30-20.

На старті другої десятихвилинки «мавпи» скоротили відставання до 5 очок – Унгурян та Прозапас відповіли гідно: перший – забив «данк», а другий влучив здалеку. Вперше після травми на майданчику з’явився Глушко. У черкащан продовжував влучати Мельник, однак його команда не зуміла відіграти відставання – 50-39 перед великою перервою.

На старті третьої чверті здалеку двічі влучив Федчук. Окремо варто відзначити гру Швагринського. Високі гравці суперника не могли знайти протидії досвідченому форварду лучан, який господарював під кільцями. Традиційно багато влучав і Унгурян. Перед останньою чвертю на табло «горів» рахунок 74-58.

Остання десятихвилинка лише засвідчила перевагу господарів. Черкащани так і не змогли наблизитися в рахунку, а «Старий Луцьк-Університет» довів гру до закономірної перемоги. Унгурян та Юрченко відзначилися «дабл-даблами». Завтра суперники зіграють ще одну гру.