«Старий Луцьк-Університет» везе з Одеси дві перемоги

Команда Володимира Журжія зуміла відіграти відставання і впевнено перемогти свого суперника.

Матч для лучан розпочався не просто. Не все виходило в атаці, та й у захисті були проблеми. По ходу десятихвилинки одесити мали перевагу +10. Тим не менш, наша команда оговталася і скоротила відставання. Непогано в гру увійшли Коровяков та Швагринський. Кінцівка чверті була за лучанами, однак суперник все ще лідирував – 26-22.

Друга чверть у «Старого Луцька» вийшла краще. Гості дещо покращили реалізацію своїх кидків. Традиційно активним та влучним був Унгурян. Одеситам не вистачало міці під щитами – далася взнаки відсутність Ткаченка. В такій ситуації варто відзначити Солов’я, який часто брав ініціативу на себе. По ходу чверті лучани зуміли вийти вперед, втім десятихвилинка завершилася за рівного рахунку 41:41.

Після великої перерви наша команда домінувала. Свою гру знайшов Рудаков. Саме після влучання Олега з проходу гандикап лучан досягнув позначки +10, однак на цьому наша команда не зупинилася. Не дав результату і тайм-аут Дмитра Шаламова. «Трьохи» Рудакова та Федчука встановили остаточний рахунок чверті 55:70.

В останній десятихвилинці «Старий Луцьк» не збавляв обертів. Стало очевидним те, що надії на «камбек» господарів, фактично, не залишалося. Молоді одесити часто помилялися у невимушених ситуаціях. Лучани ж видали дуже сильну гру в атаці, набравши за десять хвилин 37 очок. Фінальна сирена зафіксувала надвпевнену перемогу «Старого Луцька» з рахунком 107:67. Відразу вісім гравців волинян набрали понад 10 очок. Найрезультативнішим став Владислав Унгурян (15 очок), а в активі Олега Рудакова – «дабл дабл» (13 очок, 10 підбирань).