«Старий Луцьк-Університет» вдруге переміг у Львові

Команда Володимира Журжія завершилася 2021-й рік на мажорній ноті.

Поєдинок для гостей розпочався непросто. Львів’яни захопили лідерство, втім наша команда не відпускала суперника, а після «ендвану» Коровякова – вийшла вперед. Господарі повернули лідерство собі, але волиняни видали потужну кінцівку чверті. Після влучної «трьохи» Зайця перевага лучан досягнула 10 очок – 17-27.

Друга чверть для підопічних Ярослава Зубрицького розпочалася не зовсім вдало – Федчук не схибив здалеку. Лучани збільшили свою перевагу до 15 очок. Це змусило головного тренера господарів взяти тайм-аут. В Львова традиційно активним та влучним був Кич, однак Коровяков знаходив гідну відповідь. Перед великою перервою гостям вдалося трішки збільшити свою перевагу 37-51.

В третій чверті «Старий Луцьк» продовжував перегравати суперника. Особливо кидалася в очі перевага на підбираннях: тут  варто відзначити хороші дії Рудакова, який протягом матчу зібрав 11 підбирань. Більшість – на чужому щиті. До слова, саме після влучання Олега перевага гостей перевалила за + 20. Знову тайм-аут галичан. Перед останньою десятихвилинкою на табло «горіли» дзеркальні 57:75.

Шість очок Коровякова на старті завершальної чверті ускладнили ймовірний камбек «політехівців». Тим не менш, господарі не збиралися вивішувати «білий прапор». Капко, Бартоломєєв та Пилип відзначилися набраними очками. Львів зумів скоротити відставання, але наша команда не віддала перемогу супернику – 83:93 на користь «Старого Луцька».  Найрезультативнішим гравцем матчу став Євген Коровяков (29 очок та 7 підбирань).