«Старий Луцьк-Університет» вдруге переміг «БІПу»

Команда Володимира Журжія вдруге перемогла минулорічного чемпіона Вищої ліги.

Матч для гостей розпочався дуже непросто: Унгурян та Заєць влучили здалеку, ініціативу одноклубників підтримали інші гравці лучан. При рахунку 12-2 Дмитро Шаламов був змушений взяти тайм-аут. По ходу чверті перевага господарів досягнула 16 очок, однак Волчанов не схибив «базер» – 24:11.

В другій чверті надвпевнено виглядав Коровяков. Євген влучав з різних дистанцій. «БІПа» намагалася відповідати проходами Мустяци та влучаннями Фурса. Тим не менш, команда Володимира Журжія контролювала хід поєдинку. Як і у першій чверті, останнє влучання було за одеситами. Соловей не схибив «трьоху», на велику перерву команди пішли за рахунку 45-33.

На старті третьої чверті продовжував влучати Фурс. Гості скоротили відставання всього до 6 очок. На щастя, вчасно увімкнулися Коцько та Унгурян. Лучани не дозволили супернику відігратися і після цього моменту більше не дозволяли одеситам суттєво наблизитися в рахунку. Фінальним акордом чверті стала ефектна комбінація – асист Коровякова і дальнє влучання Швагринського: 66:54 перед останньою чвертю.

Дует Швагринський-Коровяков продовжував феєрити і в останній десятихвилинці. Остаточно «вбили» інтригу «трьохи» від Зайця та Унгуряна. Після цього господарі спокійно довели гру до впевненої перемоги 88-72. У складі «Старого Луцька» найрезультативнішими стали Унгурян (20 очок) та Коровяков (18 очок та 8 підбирань).