«Старий Луцьк-Університет» в овер-таймі здолав «Прикарпаття-Говерлу»

Наша команда здобула непросту, але закономірну перемогу.

Лучани краще розпочали гру. Декілька швидких атак і влучання здалеку від Зайця дозволили гостям вийти вперед. У господарів влучав лише Журавльов, який приніс своїй команді 8 очок поспіль. Ближче до завершення десятихвилинки наша команда зуміла втекти у невеличкий відрив, який забезпечили влучання Швагринського та «трьоха» Федчука. Франківчани трішки скоротили відставання, але не більше – 14-22 за підсумками першої чверті.

Старт другої чверті пройшов за рівної боротьби. Ближче до завершення десятихвилинки підопічні Ісакова зуміли скоротити відставання. Передусім, завдяки влученням з штрафних. Загалом, у другій десятихвилинці було чимало боротьби і фолів. Господарі зуміли вдвічі скоротити різницю у рахунку. Перед великою перервою рахунок на табло засвідчував невелику перевагу команди Володимира Журжія. (32-36)

Після великої перерви 7 очок  нашій команді приніс Коровяков. Гравці «Старого Луцька» частіше фолили, втім і господарі не відставали. Лесик отримав четвертий фол. Продовжував влучати Коровяков. Суперники часто виконували штрафні, з дещо кращим відсотком це робили гравці «Прикарпаття-Говерли». Тим не менш, наша команда була кращою у боротьбі, зокрема, волиняни лідирували за підбираннями. Перед четвертою десятихвилинкою рахунок на табло – 49-56.

На старті четвертої чверті 9 очок своїй команді приніс Калашніков. «Говерла» впритул наблизилася у рахунку. Переможець матчу визначався у клатч-таймі. Суперники обмінювалися результативними атаками. Команда Ісакова не відпускала «Старий Луцьк» у відрив. Кошовець зрівняв рахунок з лінії штрафних і перевів гру в овер-тайм. У вирішальні хвилини влучання здалеку від Федчука та надвпевнена гра Коровякова  забезпечили лучанам гандикап. У підсумку, волиняни таки здобули перемогу з рахунком 79-88. Відзначаємо «дабл дабл» Євгена Коровякова (26 очок та 16 підбирань).