«Старий Луцьк-Університет» та «Прикарпаття-Говерла» обмінялися перемогами

Наша команда не зуміла вдруге перемогти суперника.

Зі стартових хвилин матчу ініціативою володіли господарі: Унгурян заробив 7 очок поспіль, а Юрченко відзначився «ендваном». Проблеми у нашої команди почали виникати у другій половині чверті. Гості влучили декілька «трьох» та ще й встигали забирати підбирання під щитом, втілюючи це у набрані очки. Результат стартової чверті 18-22.

Друга чверть розпочалася з рівної боротьби, суперники відповідали атакою на атаку. Після дальнього влучання Аврахова та «ендвану» Тимофійчука підопічні Ісакова втекли у відрив. Їх гандикап з часом зріс до 14 очок. Лучани дещо активізувалися і зуміли скоротити відставання: ефектичний «базер» Унгуряна встановив рахунок на позначці 32.40.

Після великої перерви Унгурян, Коцько та Заєць скоротили відставання «Старого Луцька» всього до 2 очок, однак гості оговталися і зуміли відновити статус кво. Вдалі дії в атаці дозволили команді Євгенія Ісакова збільшити перевагу в рахунку: Калашніков асистував одноклубникам, а Кошовець забирав підбирання та влучав 47-56.

Остання десятихвилинка у господарів не вдалася. Протягом чверті лучани зуміли заробити лише 7 очок. Команда з Івано-Франківська продовжувала збільшувати свою перевагу і здобула перемогу з рахунком 54-76. Кращим за результативністю у складі господарів став Унгурян. (18 очок).