«Старий Луцьк-Університет» спробує знову перемогти «Політехніку-Галичину» (анонс)

 Підопічні Дмитра Чайковського зустрінуться з командою Ярослава Зубрицького.

Суперники вже зустрічалися на старті чемпіонату. Тоді саме волиняни святкували перемогу. При цьому, дуже впевнено зіграв Олександр Прозапас, який видав справжній перформенс з 8 дальніх влучань. Втім повторити такий снайперський результат буде непросто, однак хто сказав, що неможливо?

Галичани підходять до звітного поєдинку в хорошому настрої. «Політехівці» вчора провели достатньо потужний матч проти господарів «баблу». Так, були огріхи у захисті, однак в атаці команда Зубрицького була дуже переконливою.

Продовжує феєрити Джакор Нельсон. Американець із солідним відривом є найрезультативнішим гравцем чемпіонату. В досить хорошій формі і його співвітчизник Квентін Дешон та лучанин Ярослав Карпюк. Та й загалом галичани у чудових кондиціях, тож звітний матч точно не стане легкою прогулянкою.

Наша команда провела достатньо непоганий поєдинок проти Рівного. Традиційно волинянам непросто грати із командою Переверзія, не виключенням був і вчорашній матч, однак цього разу «Старий Луцьк-Університет» продемонстрував характер і був дуже близьким до перемоги.

Достатньо непоганий поєдинок провели Коцько та Панфілов, а остання чверть продемонструвала, що коли у волинян летить здалеку і виходить нав’язати агресивний захист – будь-якому супернику буде несолодко.

Що: Суперліга Favbet

Де: ПС «Будівельник», Черкаси

Коли: 8 грудня, 12:00

Трансляція: Ютуб ФБУ

Рекомендовано

Догори