«Старий Луцьк-Університет» поступився «Прометею» у кубковому матчі

Команда Володимира Журжія не змогла створити сенсацію в матчі з чемпіоном України.

«Прометей» приїхав до Луцька найсильнішим складом. У ростері хіба що не вистачало травмованих Сидорова та Стефенса, а на лаві – головного тренера Ронена Гінзбурга. Втім це не стало великою проблемою для команди з Дніпропетровщини. Вже зі стартових хвилин «червоні» заволоділи перевагою в рахунку. Особливо активним був Бєліков.

Наша команда намагалася відповідати: 4 очки поспіль господарям приніс Коцько. Однак у «Прометея» полетіло здалеку і вже у стартовій десятихвилинці чемпіони України забезпечили собі комфортну перевагу – 14-27 за підсумками стартової чверті.

Друга десятихвилинка для нашої команди склалася ще важче. Не летіло здалеку, а титулований суперник не пробачав помилок. В гру активно увійшов Кенеді, який відзначився декількома результативними діями. Господарі не зуміли втримати атакувальний порив суперника. Перевага «прометеїв» перевалила за позначку +20 – 22-51 перед великою перервою.

Після перерви підопічні Володимира Журжія заграли активніше, зумівши за десять хвилин набрати 18 очок в атаці. Особливо активними були Швагринський та Унгурян. Тим не менш, «Прометей» не збавляв обертів. Харрісон декілька раз поспіль приніс набрані очки свої команді. Результативними були і його одноклубники – 40-77 перед останньою чвертю.

Остання чверть лише підтвердила перевагу команди Ронена Гінзбурга. Володимир Журжій дав можливість зіграти молодим гравцям. Зрештою, 53-96 на користь гостей, які продовжать боротьбу за кубок в 1/8 фіналу. В складі «Старого Луцька» відзначаємо Швагринського (15 очок) та Унгуряна (11 очок). Наша команда здобула безцінний досвід на фоні чемпіона України.