«Старий Луцьк-Університет» поступився «Львівській Політехніці»

Волиняни програли домашній матч команді зі Львова.

Старт матчу нічого поганого для лучан не віщував. Господарі володіли перевагою у рахунку. Підопічні Зубрицького не просто відновили статус кво, а й заволоділи гандикапом у 5 очок. В ці хвилини варто відзначити Юрченка, який приніс своїй команді 8 очок. Чверть закінчилася на користь «Старого Луцька» 21-20.

В другій чверті у нашої команди виникали проблеми, як з атакою, так й захистом. Орленко влучав з-під кільця. Волиняни відповіли дальніми влучаннями Коцька та Глушка. Згодом перший влучив із середньої відстані та ще й відзначився «ендваном». Здавалося, що господарі зможуть розвинути успіх, але сталося навпаки: на велику перерву суперники пішли за переваги гостей 37-38.

На старті третьої чверті у волинян була перевага + 7, але галичани активізувалися. Тепер вже «Львівська Політехніка» лідирувала. Фінальним акордом стала  влучна «трьоха» Орленка: 52-58 перед останньою десятихвилинкою.

Остання чверть для господарів теж складалося не найкраще. Після влучання Захарчука волиняни «горіли» -9.  Лучани увімкнули агресивний захист і зуміли скоротити відставання до 2 очок, але перемогу вирвати так і не вдалося. Матч завершився за рахунку 64-68. Найрезультативнішим гравцем «Старого Луцька» став Сергій Юрченко (16 очок). У вівторок команди зіграють ще один матч.