“Старий Луцьк-Університет” переміг “Прикарпаття-Говерлу” у першому матчі

Гості протягом всього поєдинку втримували лідерство і закономірно перемогли.

Рахунок у матчі відкрили господарі зусиллями Лонюка. Луцьк відповів 5 очками від Коцька. Старт поєдинку був результативним. Невеликою перевагою у рахунку володіла наша команда. За рахунку 12-15 Євгеній Ісаков взяв перший тайм-аут. Тим не менш, гості утримували лідерство. Чверть завершилася вдалими атаками здалеку: на «трьохи» Зайця і Федчука своїм влучанням відповів Калашніков: 17-23 за результатами десятихвилинки.

На старті другої чверті Луцьк утримував перевагу у рахунку. Після дальнього влучання Коцька перевага гостей збільшилася до 10 очок. Волиняни частіше фолили, а їх суперники – виконували штрафні кидки. Втім кінцівка десятихвилинки була за суперником: «Говерла» скоротила відставання до мінімуму 37-39 перед великою перервою.

Після перерви Швагринський влучив з середньої дистанції – господарі відповіли «трьохою» Журавльова. Лучани втримували невеличку перевагу у рахунку, однак була і не дуже приємно новина: Швагринський отримав 4 фол. Щоправда й Журавльов був на фол-траблі. Активно у ці хвилини виглядав Юрченко, Сергій влучав і збирав підбирання, але…також отримав четвертий фол. Протягом третьої десятихвилинки нашій команді вдалося збільшити свій гандикап: 51-63 перед останньою чвертю.

На старті четвертої чверті «трьоху» влучив Федчук. Франківчани відповіли влучаннями здалеку Журавльова та Тимофійчука – тайм-аут від Володимира Журжія. Лучани втримували лідерство. Швагринський отримав п’ятий фол. Втім його партнери по команді контролювали хід матчу і завоювали закономірну перемогу 66-82. Найрезультативнішим у складі гостей став Юрченко (16 очок та 6 підбирань).