«Старий Луцьк-Університет» переміг «Говерлу» у першій грі

Лучани зуміли завоювати перемогу у першому матчі.

Команди почали гру обмінюючись влучаннями з середньої відстані. Вже при рахунку 4-8 суперники  пішли на тайм-аут. Ні «Говерла», ні «Старий Луцьк» не володіли суттєвою перевагою.  Ближче до завершення десятихвилинки господарі активізувалися. Саме команда Павла Піскарьова пішла на перерву лідерами у рахунку  21-18.

Після перерви гості швидко вийшли вперед. Традиційно у складі «Старого Луцька» сильно виглядав Унгурян, який за дві чверті заробив 20 очок. Зусиллями Лонюка та Аврахова «Говерла» скоротила різницю до 4 очок, але команда Володимира Журжія активізувалася і це дало результат. Кінцівка чверті для гостей вийшла «ударною». Як наслідок, 38-51 перед великою перервою.

У третій десятихвилинці Аврахов спробував повести за собою партнерів по команді і відіграти відставання. Тим не менш, зусиль капітана господарів виявилося замало. В «Старого Луцька» здалеку декілька раз влучив Прозапас, а Юрченко домінував «у фарбі». Після влучних штрафних Юрченка перевага гостей досягнула 20 очок.

В останній чверті «Говерла» зуміла скоротити різницю в рахунку. Тим не менш, лучани контролювали хід поєдинку і впевнено довели матч до перемоги 82-93. Владислав Унгурян традиційно був кращим за статистичними показниками(29 очок та 7 підбирань). Завтра команди зіграють ще один матч.