«Старий Луцьк-Університет» переміг «БІПу»

Команда Володимира Журжія втримала позитивний результат.

Вже з перших хвилин матчу стало очевидно, що наша команда приїхала до Одеси не відпочивати. Стартовий спурт гостей змусив Дмитра Шаламова за рахунку 3-11 взяти тайм-аут. Тим не менш, це не дало очікуваного результату. У ці хвилини особливо виділялися Коцько та Унгурян. При цьому, вже у першій десятихвилинці наша команда зуміла завоювати солідний гандикап – 14:26.

Друга десятихвилинка також була за лучанами. Перевага нашої команди могла бути ще суттєвішою, але гості мали проблеми з виконанням штрафних. Тим не менш, декілька влучань здалеку та невимушені втрати суперника дозволили «Старому Луцьку» нарощувати гандикап. На велику перерву команди пішли за рахунку 25-49.

Після перерви у волинян почали виникати проблеми в атаці. Протягом десяти хвилин «Старий Луцьк» набрав лише 9 очок. Одесити ж, незважаючи на кадровий дефіцит і дострокове завершення гри Ткаченка, зуміли наблизитися у рахунку. Після дальнього влучення Панфілова відставання господарів становило всього 8 очок. В кінцівці чверті лучани дещо активізувалися – 45-58 перед вирішальною десятихвилинкою.

В останній чверті сміливіше заграв Бондарук. Роман приніс своїй команді важливі очки. Гості зуміли дещо збільшити свою перевагу і втримали переможний результат. Фінальна сирена зафіксувала перемогу «Старого Луцька» з рахунком 65:77. Найрезультативнішим гравцем став Владислав Унгурян. (17 очок) Завтра команди зіграють ще один поєдинок.