«Старий Луцьк-Університет» переконливо здолав «БІПу»

Команда Володимира Журжія перемогла минулорічних чемпіонів Вищої ліги.

Старт поєдинку для місцевої команди видався непростим. Гості захопили лідерство у матчі. Ефектний прохід Коцька та «данк» Юрченка, без сумніву, були серед головних «хайлайтів» поєдинку, але перша чверть залишилася таки за одеситами. Соловей влучив «базер» – десятихвилинка завершилася за рахунку 16-22.

Друга десятихвилинка у нашої команди вдалася набагато краще. Швагринський влучив з середньої дистанції та відзначився «ендваном». Його почин підтримали й інші гравці господарів. Варто відзначити й Коровякова та Унгуряна. Флоутер останнього встановив остаточний результат чверті: 44-34 на користь «Старого Луцька» перед великою перервою.

Після перерви підопічні Дмитра Шаламова заграли активніше. Волчанов та Соловей часто влучали. Волиняни намагалися відповідати своїми атаками. Особливо варто згадати влучні «трьохи» Федчука. Загалом капітан «Старого Луцька» протягом матчу влучив 4 дальні спроби.  Тим не менш, перевага лучан перед останньою чвертю скоротилася вдвічі – 61-56.

Останню десятихвилинку наша команда провела надвпевнено і не залишила жодного шансу супернику. Особливо часто в господарів влучав Унгурян. Після влучання Коцька та 4 очок Коцька перевага лучан зросла до 20 очок. Стало зрозуміло, що господарі перемогу не віддадуть. Фінальна сирена зафіксувала перемогу волинян з рахунком 88-73. Найрезультативнішим гравцем у складі лучан став Унгурян (16 очок, 6 підбирань).