«Старий Луцьк-Університет» обіграв «Рівне» у товариській грі

Команда Володимира Журжія вдруге перед стартом сезону перемогла принципового суперника

В сьогоднішньому контрольному матчі наставники команд вирішили перевірити своїх підопічних на фоні потужного суперника. В ростері лучан та рівнян були найсильніші. Зрештою, і стартові п’ятірки були бойовими. З початку матчу тренери активно застосовували заміни. Загалом же, поєдинок краще розпочали  волиняни. Декілька результативних дій до свого активу записав Юрченко. У рівнян виникали ситуативні проблеми в атаці. За підсумками першої чверті впевненою перевагою володіла наша команда – 22:11.

Друга чверть краще вдалася у Рівного. Тим не менш, на старті десятихвилинки саме господарі дещо збільшили свій гандикап. Втім друга половина десятихвилинки була за підопічними Михайла Переверзія. У «Старого Луцька» левову частину ігрового часу отримав новачок Заєць, який виглядав доволі впевнено. Моментами лучани грали у «смол бол» без номінального центрового на майданчику. Після дальнього влучання Герасимчука різниця в рахунку скоротилася до 6 очок. На велику перерву команди пішли за рахунку 38-34.

Початок третьої чверті, як і завершення другої, був нервовим. Суперники часто помилялися у простих ситуаціях, інколи гра була дещо хаотичною.  За 3.18 хвилин до завершення чверті перевага лучан збільшилася до 10 очок. Як підсумок – тайм-аут гостей. Така опція дала ситуативний успіх. Перед останньою чвертю рахунок на табло був 58-52.

В останні чверті у складі господарів часто ініціативу на себе брав Унгурян. Не відставав і № 10 суперників Водолазький. Гравці обмінювалися результативними атаками, однак волинянам краще вдалося підтримати атакувальний порив. Команда Володимира Журжія була більш стабільною в останній десятихвилинці і здобула перемогу 84-72. У складі «Старого Луцька» найрезультативнішими були Унгурян (25 очок) та Юрченко ( 21 очко та 9 підбирань).