«Старий Луцьк-Університет» не зумів пройти до наступного етапу Кубка України

Команда Володимира Журжія добре розпочала поєдинок, але все ж поступилася господарям і залишила Кубок.

На матч з «Кривбасом» з різних причин не поїхало 5 гравців основної обойми нашої команди. Тим не менш, гра розпочалася для гостів вдало. Волиняни повели у рахунку: традиційно одноклубників повів за собою капітан Федчук. Едуард влучав здалеку та віддавав передачі. Декілька раз своїх візаві під кільцем перегравав і Дейна. Господарі знаходилися на відстані декількох результативних атак: 18-23 у першій чверті.

В другій десятихвилинці підопічні Сергія Корабльова заграли активніше і почали створювати лучанам більше проблем. У другій половині десятихвилинки «Кривбас» зумів вийти вперед у рахунку. Перед великою перервою рахунок на табло говорив про «умовну нічию»: + 4 для господарів, які у першому матчі поступилися з такою ж різницею у рахунку.

Як це часто буває у баскетболі, вирішальною стала саме третя десятихвилинка. У цій чверті господарям вдалося закріпити свою перевагу. Далося взнаки і те, що лучани грали в далеко не оптимальному складі. Після влучного середнього кидка від Горобченка різниця у рахунку стала більшою за 10 очок. Тренерський штаб лучан взяв тайм-аут, але перевага підопічних Корабльова лише збільшувалася 66-49.

На старті останньої чверті розігрався Водолазьський. В «Старого Луцька» у фінальній фазі поєдинку ще більше ігрового часу отримали молоді Єфімчук, Тимощук та Серьогін. Загалом, матч завершився впевненою перемогою господарі 94-65. Найрезультативнішим гравцем гостей став Едуард Федчук з 16-ма очками. Тепер наша команда кине всі сили на чемпіонат, де вже наступними вихідними зіграє проти Рівного.