«Старий Луцьк-Університет» – «Дніпро»: спробувати здивувати фаворита

«Старий Луцьк-Університет» – «Дніпро»: спробувати здивувати фаворита

Команди тезок Журжія та Коваля знову зійдуться в рамках Суперліги.

Дніпро продовжує боротьбу за найвищі місця в поточному чемпіонаті. Команда Володимира Коваля нещодавно поступилася безпосередньому конкуренту «Київ-Баскету». Втім дніпряни вже встигли реабілітуватися, обігравши вчора «Говерлу-Прикарпаття».

Беззаперечними лідерами Дніпра і за статистикою, і за подіями на майданчику та в роздягальні є Тимофеєнко і Закурдаєв. Відзначаємо й успішний рестарт кар’єри Вільховецького та впевнену гру на серйозному рівні молодого Сипала. Немає сумнівів, що суперник, з огляду на всі реалії, гратиме лише на перемогу і буде сконцентрованим. «Срібло» Суперліги – зовсім поряд.

«Старий Луцьк-Університет», на жаль, не переграв своїх безпосередніх конкурентів у турнірній таблиці. З огляду на це, команді Володимира Журжія, аби розраховувати на покращення турнірного становища, потрібно перемагати лідерів чемпіонату.

Теоретично – це завдання під силу лучанам. Втім є багато «але» та «якби». В матчі із Запоріжжям волиняни не змогли виграти жодної чверті. При цьому, наша команда з дуже поганим відсотком влучала свої кидки.

Здається, що наші хлопці так і не можуть намацати свою гру після того, як команда перехворіла. Однак часу на розкачку немає: завершення чемпіонату не за горами. «Старому Луцьку» потрібно демонструвати свою кращу гру, аби зачепитися за позитивний результат.

Що: Суперліга

Де: м. Київ, GymMaxxArena

Коли: 18.03.2023, старт о 15:00

Трансляція: Ютуб ФБУ

Рекомендовано

Догори