«Старий Луцьк» програв дублю «Прометея»

Перший матч плей-офф завершився на користь гостей.

Поєдинок розпочався з результативних атак «прометеїв». В господарів відповідав Федчук. По ходу чверті розігрався і Швагринський, який влучав з-під щита. Не відставав і Бринюк, який був кращим у своїй команді. Чверть закінчилася за рахунку 21-20.

В другій чверті суперники продовжували обмінювалися результативними атаками. Після «ендвану» Коцька лучанам вдалося завоювати міні-гандикап у вигляді п’яти очок. Горобченко та Клімов відіграли відставання, а «трьоха» Безими, здавалося б, встановила остаточний рахунок чверті. Іншої думки був Унгурян, який влучив «базер» – 39-38 перед великою перервою.

У третій десятихвилинці в нашої команди суттєво зменшилася кількість успішних атак. Протягом чверті «Старий Луцьк» зумів заробити лише 11 очок. Відверто не йшли дальні кидки. На жаль, господарі не влучили і левову частину штрафних. «Прометей-2» реалізовував свої атаки: Горковенко двічі забив у проході, а Горобченко не схибив здалеку: 50-58 перед останньою чвертю.

Остання чверть розпочалася з величезної кількості помилок. За п’ять з половиною хвилин команди на двох заробили…2 очки. Ближче до завершення поєдинку у вболівальників лучан зажевріла надія. «Старий Луцьк» зумів зрівняти рахунок, але на більше господарів не вистачило. Фінальна сирена зафіксувала перемогу гостей 62-67.  18 квітня команди проведуть ще одне протистояння.