“Старий Луцьк” поступився у Рівному

На старті матчу господарі вийшли вперед завдяки 4 очкам Шепелєва. У Луцька відповіли Юрченко та Коцько. Суперники обмінялися вдалими атаками капітанів: Федчук та Шанюк принесли своїм командам по 5 очок. Після дальнього влучання Едуарда тренери господарів взяли тайм-аут. Лучани лідирували, однак два влучання Озімковського скоротили відставання до мінімуму 20-21.

На старті другої чверті двічі здалеку влучав Герасимчук. В гостей активним був Юрченко. Рівне відірвалося на 6 очок, але Глушко, Юрченко та Прозапас відновили статус кво для нашої команди 32-32.  В лучан активно виглядав Швагринський: Дмитро влучив декілька непростих кидків.. «Старий Луцьк» краще провів кінцівку. На велику перерву команди пішли за десятиочкової переваги волинян 37-47.

Старт третьої десятихвилинки теж «забрали» лучани. Після дальнього влучання Федчука перевага гостей досягнула 15-ти очок. Згодом у гру вступили судді: Федчук отримав п’ятий фол, лучанам виписали декілька фолів в атаці підряд. Суперники перебрали фолів і часто виконували штрафні. Кінцівку чверті вирвали волиняни 3 з фолом від Тютюнника – 57-68 на користь команди Володимира Журжія.

В останній чверті суперники обмінювалися результативними діями. Гості вели у рахунку, але ближче до кінцівки поєдинку відставання рівнян скорочувалося. Фінальні хвилини перетворилися у боротьбу нервів. За 20 секунд до кінця чверті рахунок був рівним. Гра перейшла в овертайм. Зрештою, перемогу в овертаймі здобули господарі  93-87. В складі “Старого Луцька” відзначаємо 21 очко Швагринського.