«Старий Луцьк» поступився у битві за фінал – команда побореться за бронзу

Лучани не змогли пробитися у фінальні протистояння.

Початок матчу у господарів вийшов непогано: волиняни захопили лідерство завдяки дальнім влучанням Федчука. Після набраних очок Швагринського перевага «Старого Луцька» збільшилася до 5 пунктів. Тайм-аут пішов на користь гостям. Челован вдало ввійшов у гру і приніс декілька важливих очок своїй команді. Все ж влучнішими у першій чверті були лучани – 20-16.

Друга чверть також розпочалася для підопічних Володимира Журжія непогано – Глушко влучив «ендван». По ходу чверті у господарів почалися серйозні проблеми з реалізацією кидків: погіршилася реалізація дальніх спроб, продовжувала бути невисокою кількість влучань і зі штрафних. У підопічних Шаламова навпаки гра вдавалася. Особлива варто відзначити Соловйова. Перед великою перервою на табло «горів» рахунок 29-37.

Третя чверть подарувала надію на «камбек». Лучани влучали свої кидки: Федчук знову забив «трьохи», очки  в актив «Старого Луцька» записували Коцько, Унгурян та Швагринський. Втім, не відставали й одесити. Команди достатньо фолили, вистачало і травм. Перед останньою чвертю зберігалася восьмиочкова перевага «БІПи» – 50-58.

Хлопці Володимира Журжія боролися за перемогу до останнього. «Старий Луцьк» зумів наблизитися в рахунку на 5 очок, однак на більше лучан не вистачило. Фінальна сирена зафіксувала перемогу «БІПи» 65-82. У складі господарів відзначаємо Володимира Коцька (19 очок та 7 підбирань). Вже 19-го травня наша команда розпочне боротьбу за «бронзу» у матчах проти «Кривбаса».