“Старий Луцьк” поступився Рівному в овер-таймі

Господарі відкрили рахунок з лінії штрафних. Втім наша команда зуміла видати ривок 9-0: п’ять очок своїй команді приніс Унгурян. Рівне відреагувало тайм-аутом від Михайла Переверзія. Тим не менш, волиняни продовжували виглядати дуже впевнено. Варто віди декілька важливих очок від Коцька. По ходу чверті гандикап лучан був навіть на позначці 10+, однак рівняни вдало провели кінцівку і скоротили відставання – 19-24.

Друга чверть розпочалася з 4 очок від Коровякова. Рівне теж знаходило чим відповісти. У гостей продовжував активно грати і набирати очки Коцько, який повернув «Старому Луцьку» 10 очок переваги. Тим не менш, дві «трьохи» Шанюка скоротили відставання його команди. Дальнє влучання Федчука стало фінальним акордом другої десятихвилинки – 39-43 перед великою перервою.

Після перерви Рівне зуміло зрівняти рахунок. Однак наша команда не знітилася. Дві трьохи влучив Заєць, а Коцько знову зробив для гостей + 10. Переверзій взяв тайм-аут при рахунку 50-60. Схожий гандикап тримався протягом левової частини десятихвилинки. Перед останньою чверть «Старий Луцьк» володів перевагою у рахунку 56-68.

На старті останньої чверті Рівне заграло активніше. Очки своїй команді приніс Шепелєв. Команди обмінювалися результативними діями. Зрештою, визначення переможця суперники відклали до останнього. У відповідальний момент не підвів Коровяков, але у господарів відповів Шанюк. У підсумку, в нервовій кінцівці насиченій тайм-аутами та тактичною боротьбою команди перевели гру в овер-тайм, де з рахунком 87-85 перемогли господарі.