«Старий Луцьк» поступився «Кривбасу» у третьому матчі

«Старий Луцьк» поступився  «Кривбасу» у третьому матчі

Криворіжці захопили лідерство у серії до трьох перемог.

Для волинян матч розпочався непросто. У нашої команди виникали проблеми в атаці, при цьому не вдавалося і щільно захищатися: після дальнього влучання Кісільчука перевага його команди була доволі суттєвою – 2-11. Однак тайм-аут пішов на користь господарям: лучанам вдався ривок 9-0. Суперники гідно відповідали один одному результативними діями – 17-17 за підсумками стартової чверті.

У другій десятихвилинці у підопічних Володимира Журжія «не полетіло». На жаль, для вболівальників господарів у їх команди був дуже низький відсоток реалізації дальніх спроб. Команда Сергія Корабльова була дещо влучнішою – це дозволило «Кривбасу» заволодіти лідерством перед великою перервою 35-30.

В третій чверті підопічні Володимира Журжія щільно захищалися і дозволили супернику набрати всього 10 очок. Активними були Тютюнник та Юрченко, які принесли своїй команді декілька важливих очок. Щоправда, Денис не дограв матч через перебір фолів. Декілька очок Коцька в кінцівці чверті допомогли його команді впритул наблизитися до суперника 44-45.

У останній десятихвилинці у волинян виходило непогано атакувати, однак в захисті все було не так добре. Криворіжці декілька раз поспіль влучили здалеку, вдавалися гостям і швидкі атаки. Для «камбеку» у господарів не вистачило сили: 65-74 на користь «Кривбасу». Найрезультативнішим гравцем волинян став Юрченко (15 очок та 9 підбирань).