«Старий Луцьк» поступився БК «Рівне» в овер-таймі

Наша команда зуміла перевести гру в овер-тайм, але все ж поступилася гостям.

На старті поєдинку господарі виглядали дещо краще. Особливо виділявся Унгурян, який заробив 7 очок. Тим не менш, гості не знітилися і зуміли переломити хід подій на майданчику. Варто відзначити хорошу гру Шепелєва, який збирав цінні підбирання та вдало діяв в атаці. «Старий Луцьк» влучав все рідше, а гості зуміли втекти у відрив 25-14.

Друга десятихвилинка краще вдалася місцевій команді. Федчук та Унгурян швидко скоротили відставання, а після дальнього влучання Глушка рахунок став рівним. Суперники відповідали атакою на атаку. Волиняни були влучнішими та краще захищалися. Ще одним неприємним сюрпризом для Михайла Переверзія стала дискваліфікація Андрія Калашнікова. Перед великою перервою «Старий Луцьк» володів незначною перевагою у рахунку – 38-42.

Третя чверть також розпочиналася непогано. В одній атаці 4 очки для «білих» заробив Федчук. Однак у Рівного розігрався Коровяков. Євген влучав раз за разом. «Старий Луцьк» не завжди знаходив аргументи для відповіді. У підсумку, перед останньою чвертю перевагою у рахунку володіла команда у червоній формі 58-55.

Левова частина останньої десятихвилинки пройшла у рівній боротьбі. Жодна з команд не відпускала суперника у відрив. У команди Михайла Переверзія знову спрацював «фактор Коровякова». Форвард гостей зумів «зробити різницю». За 2 хвилини до завершення чверті рівняни володіли перевагою у 6 очок. В ситуації, коли здавалося, що все втрачено, своє слово сказали Унгурян та Федчук. «Базер» капітана господарів перевів гру в овертайм 73-73.

В додатковій п’ятихвилинці як лучани не старалися, однак зачепитися за перемогу все ж не вийшло. Гості були влучнішими і виграли з рахунком 88-80. У складі «Старого Луцька» найрезультативнішим став Владислав Унгурян (20 очок, 6 передач та 6 підбирань). Завтра команди зіграють ще один матч.