«Старий Луцьк» переміг «Львівську Політехніку»

«Старий Луцьк» переміг «Львівську Політехніку»

Команда Володимира Журжія обіграла гостей у напруженому поєдинку.

Матч розпочався з влучних «трьох» Унгуряна та Тютюнника. Лучани виглядали впевнено. При рахунку 10-2 Ярослав Зубрицький взяв тайм-аут і це принесло результат. «Львівська Політехніка» почала влучати і щільніше захищатися. Ближче до завершення чверті гості зуміли наблизитися у рахунку. Низкою результативних кидків відзначився Захарчук. Останнє «слово» в десятихвилинці також було за командою зі Львова: Полюляк забив у проході – 19:20.

Друга чверть запам’яталася «гойдалками» у рахунку: команди почергово змінювали одна одну в якості лідера. У господарів гра вдавалася у Коцька: Володимир влучав з різних дистанцій, перехоплював м’яч. Яскравим свідченням рівного перебігу подій на майданчику стало те, що команди пішли на велику перерву за паритетного рахунку 35-35.

Третю десятихвилинку краще розпочав «Старий Луцьк». Господарі володіли перевагою у 6 очок, однак Ярослав Зубрицький вчасно взяв тайм-аут. Горбатий та Капко зуміли скоротити відставання «Львівської Політехніки», а згодом і вивести свою команду вперед. Перед останньою десятихвилинкою мінімальний гандикап був саме у гостей 57-58.

Старт останньої чверті «забрали» підопічні Володимира Журжія. Лучани раз по раз влучали і змушували суперника втрачати м’яч. Чого тільки вартий ефектний блок-шот Юрченка. Додало проблем гостям і дострокове завершення гри Володимира Орленка, який перебрав фолів. За менш, ніж дві хвилини до фінальної сирени перевага лучан досягнула 10 очок. Зрештою, господарі свого не віддали – перемога з рахунком 81-69.  Найрезультативнішим гравцем матчу з дабл-даблом став Владислав Унгурян. Завтра команди зіграють ще один поєдинок.

Рекомендовано

Догори
Підтримати