«Старий Луцьк» переграв «Хімік-2» у першому матчі

«Старий Луцьк» переграв «Хімік-2» у першому матчі

 

Наша команда впевнено перемогла гостей.

Наставники южненців на початку поєдинку зробили ставку на «низьку» п’ятірку і це дало їм перевагу у швидкості, а ще – допомогло у вигляді низки фолів «бігменів» «Старого Луцька». Тим не менш, у рахунку лідирувала саме луцька команда. І якщо перша половина чверті була більш-менш рівною, то завершення десятихвилинки було за підопічними Володимира Журжія. Чверть завершилася за переваги «білих» – 24-19.

В другій чверті господарі збільшили свою перевагу в рахунку. Впевненість у власних силах відчув Прозапас. Олександр влучав здалеку і добре захищався проти Шавгарова. Після влучних «трьох» Юрченка та Дейни перевага господарів перевалила за +10.  Лучани не збавляли обертів і збільшили відрив до комфортних +17 – 44-29.

Після перерви перевага «Старого Луцька» лише зростала. Дейна та Унгурян забезпечили команді Володимира Журжія +20. Гості виглядали геть розгубленими: робили чимало втрат, не влучали вільні кидки та штрафні. Луцьк гнув свою лінію: після ще однієї «трьохи» Прозапаса відставання южненців збільшилося до -28. Кінцівка десятихвилинки краще вдалася «Хіміку-2»: молоді хлопці Пащенка дещо скоротили відставання – 61-39.

В четвертій чверті гості пішли в «ол ін», однак лучан втримали спурт суперника. Крамар двічі влучив здалеку, а Глушко зробив «дубль» з середньої дистанції. Суттєво скоротити різницю команді Пащенка не вдалося. Володимир Журжій дав зіграти Бондаруку, Єфімчуку та Бортніку, а господарі довели матч до закономірної перемоги 77-61. Кращим за статистичними показниками став Владислав Унгурян(15 очок та 11 підбирань). Завтра команди зіграють ще один матч.

Рекомендовано

Догори
Підтримати